Autoservis Vilém Morávek v Karlových Varech

KOMPLETNÍ OPRAVY MOTOROVÝCH VOZIDEL

Provádíme opravy osobních, užitkových a SUV vozidel všech značek. Provádíme opravy a servis nejen na starších vozech, ale i vozidlech, které jsou v záruce. Díky blokové vyjímce EU máte možnost svobodné volby, kde svůj vůz necháte opravit a výrobce Vás nesmí připravit o záruku. Náš autoservis U Williho může díky dodržení postupů předepsaných výrobcem vozidla a použitím originálních nebo kvalitativně rovnocenných dílů servisovat Vaše vozy bez ztráty záruky (vyjma svolávacích akcí výrobce a oprav závad způsobených procesem výroby vozidla). Samozřejmostí je i zápis provedeného servisu a oprav do servisní knížky a databáze výrobce.


DIAGNOSTIKA VOZIDEL VŠECH ZNAČEK

Auto diagnostika v našem autoservisu není jen o načtení nebo smazání paměti řídící jednotky. Používáme nejmodernější vybavení, které patří v oblasti diagnostiky automobilů k celosvětové špičce. Pokud naši specialisté díky diagnostice objeví jakoukoliv závadu nebo nestandardní stav, předložíme Vám návrh na odstranění – řešíme diagnostiku, opravy motorů a převodovek včetně automatických, také diagnostiku a opravy brzd i náprav včetně geometrie kol a dalších systémů. Provádíme diagnostiku všech druhů motorů a automobilů bez ohledu na jejich výrobce. Samozřejmostí je nastavení a reset servisních intervalů, kódování řídící jednotky a dalších systémů, auto diagnostika filtru pevných částic DPF/FAP, komunikace s řídicí jednotkou motoru (načtení a mazání paměti), komunikace se systémy ABS, airbag, imobilizér, klimatizace apod., autodiagnostika bezpečnostních systémů, akčních členů a čidel (systémy alarmu), diagnostika komfortních systémů a servopohonů (světla, zrcátka, okna, sedadla) a další...

Diagnostika Karlovy Vary Autoservis Morávek

Servis klimatizací Karlovy Vary Autoservis Morávek

SERVIS A OPRAVY KLIMATIZACÍ

Jedna z částí klimatizace, která se nazývá výparník, je neustále vlhká a zahřátá a tím vytváří ideální podmínky pro existenci chorobnoplodných zárodků a vhodné prostředí pro ukládání nešistot a prachu. Tím, jak v klimatizaci vzduch cirkuluje se tyto škodlivé částice uvolňují, dostávají se do prostor interiéru automobilu a ohrožují na zdraví posádku vozidla. Při větším množství těchto částic je cítit nepžíjemný zápach. V tuto chvíly je už na čase, aby se klimatizace vyčistila, protože jinak by mohli vznikat různé zdravotní komplikace. Čištění klimatizací není však jediná z našich služeb, postaráme se i o naplnění klimatizace, aby správně fungovala a dobře chladila. Opravujeme i různé defekty na všech součástech celého oběhu klimatizace - od trubek až po motůrky.


PRODEJ PNEUMATIK, PNEUSERVIS

U nás si vždy velmi zakládáme na profesionální výměně pneumatik, striktně dodržuje pravidla pro výměnu, opravy pneu a přesné vyvažování kol. Používáme jen to nejlepší vybavení, abychom dosáhli maximální životnosti Vašich pneumatik a Vaší bezpečnosti.Nejčastěji pro naše klienty děláme tyto služby: montáž a vyvážení pneu na počkání, laserová geometrie kol, oprava poškozených pneumatik, ekologická likvidace starých pneumatik, přezouvání pneumatik a v neposlední řadě prodej pneumatik - nabízíme levné pneumatiky pro osobní, dodávkové, van nebo terénní automobily za internetové ceny. Navštivte nás a vyberte si pneumatiky, disky a příslušenství od předních světových výrobců z několika cenových kategorií. Naši odborníci Vám s výběrem vhodných pneumatik rádi pomohou.

Pneuservis Morávek Karlovy Vary

Opravy motorů Autoservis Morávek Karlovy Vary

OPRAVY MOTORŮ

Zajistíme drobné opravy i kompletní generální opravy většiny benzinových i dieselových motorů. Po dohodě si můžeme také motor odvézt a opravený vrátit zpátky. O opravu vašeho motoru se postaráme rychle, spolehlivě a především kvalitně. K opravě každého motoru přistupujeme velmi individuálně. Vždy navrhneme nejlepší a nejlevnější možný způsob opravy daného motoru. S opravami motorů máme dlouholeté zkušenosti, specializujeme se na veškeré závady, ať se to týká výměny rozvodů, oprav těsnění pod hlavou, generálních oprav motorů nebo i celých výměn.


PŘESTAVBY VOZIDEL NA E85 (ETHANOL) VČETNĚ ZÁPISU DO TECHNICKÉHO PRŮKAZU

Rozhodujete se pro přestavbu na ethanol? Zde je několik výhod, které by Vám při rozhodování měli pomoci: U motoru, který spaluje E85 se méně namáhají ventily, hlava, písty, a i ostatní části jsou vystaveny nižšímu teplotnímu namáhání, tvoří méně karbonu a usazenin. Etanol má vyšší oktanové číslo než benzín, takže vozidla mají vyšší výkon motoru. Tankovat etanol je výhodnější z důvodů jeho ceny, která je zhruba o třetinu nižší. Vozidla, která mají v TP zapsán pohon na etanol jsou osvobozena od silniční daně. Přestavby na etanol jsou technicky nenáročné s minimem zásahu do původní konstrukce. Do nádrže lze natankovat jak Benzín tak Ethanol E85. Nízká pořizovací cena přestavby. Bez nutnosti montáže přídavné nádrže. Snížení emisí až o 70%. Náš autoservis je jeden z mála specialistů na přestavby automobilů na ethanol, kteří používají kvalitní jednotky a díky tomu mají umožněný zápis této přestavby do technického průkazu - jen díky nám můžete jezdit na ethanol legálně. Prohlédněte si náš ceník

Přestavba na Ethanol E85 Karlovy Vary autoservis Morávek

STK Karlovy Vary - provedení a příprava

PROVEDENÍ A PŘÍPRAVA NA STK

Určitě to znáte, už zase odběhla ta zákonem daná doba od poslední technické kontroly a Vám nezbývá nic jiného, než se s tou skutečností smířit, ať jste touto povinností více či méně nadšeni. Tyto technické kontroly vozidel a emise přicházejí v pravidelných intervalech a jejich zdárné absolvování vyžaduje i Váš zvýšený zájem o technický stav Vašeho vozidla. Náš autoservis nabízí kompletní kontroly, seřízení a opravy na vozidlech, která se mají na STK a emise dostavit. V rámci této služby jsou Vaše vozy prověřeny po stránce jednotlivých kategorií závad (lehké, střední a nebezpečné) a následně, po dohodě s naším zákazníkem, jsou opraveny nebo seřízeny. Po provední těchto kroků jsme ochotni kontrolu zabezpečit a absolvovat za Vás.


MONTÁŽ TAŽNÝCH ZAŘÍZENÍ

Koupili jste vůz, který nemá tažné zařízení a vy ho chcete nebo jste zjistili, že by se Vám prostě hodilo? Problém to není, ale jedná se o významný konstrukční prvek a proto musí být zapsán do technického průkazu.. Montáž tažného zařízení probíhá většinou v průběhu jednoho dne a provádíme ji na všechny typy vozidel. Jedná se o významný konstrukční prvek a proto musí být zapsán do technického průkazu. Pokud montáž provede autorizované pracoviště, stačí přihlášení na příslušném obecním (dopravním) úřadě. V opačném případě (montáž neodborným servisem, montáž svépomocí) je potřeba navštívit stanici technické kontroly s typovým listem výrobku, kde Vám vystaví doklad o správnosti montáže. S tímto potvrzením se tažné zařízení zapíše na obecním úřadě do technického průkazu. Tuto metodu však nedoporučujeme, neodborná montáž může ohrozit nejen Váš život, ale i životy ostatních. Naštěstí tu máte nás - odborníky na montáž tažných zařízení pro osobní a užitková vozidla. Mimo jiných osvědčení jsme i držiteli osvědčení HOOK CZ a jsme oprávněni odborně montovat tažná zařízení HOOK CZ, GDW Belgie a Sport Yacht Praha. Všechna tažná zařízení jsou zkoušena a homologována dle 94/20/ES, EHK 55.01, nebo schválena atestem 8SD 1708.

Montáž tažného zařízení v Karlových Varech

Dekarbonizace motorů a převodovek BG Karlovy Vary

DEKARBONIZACE MOTORŮ A PŘEVODOVEK BG

Používáním Vašeho automobilu ať už nového, nebo staršího dochází k usazování karbonu. Úsady začnou postupně zanášet sací a výfukové ventily, vstřikovací trysky, spalovací komoru, výfukový systém i katalyzátor, což způsobuje pokles kompresních tlaků, výkonu motoru, nepravidelné zážehy, klepání motoru a špatné startování. Řešením je dekarbonizace motoru pro kterou vyvinuli technici americké firmy BG Products, Inc. speciální chemicko-technické kapaliny, které regenerují motor a snižují provozní náklady vozu. Výrobky BG jsou speciálně sestavené chemicko-technické přípravky, pouze pro profesionální použití. Neobsahují alkohol. Produkty BG jsou vyvíjeny ve spolupráci s výrobci automobilů Volkswagen, Honda, Mitsubishi, Renault. Pro zvýšení a urychlení účinku dekarbonizaci je potřeba přístroj, díky kterému aplikace není náročná na prostor, čas ani pracovní sílu. Bez jakéhokoliv rozebírání motoru provedeme dekarbonizaci na místě během cca 90 minut.


REPASOVANÁ ŘÍZENÍ KONCERNOVÝCH VOZŮ A REPASOVANÁ TURBODMYCHADLA

Pro naše klienty zprostředkujeme (ve spolupráci se špičkami v odvětví repasu řízení a turbodmychadel) prodej repasovaných řízení pro koncernové vozy (Audi, Škoda, Volkswagen a Seat) a prodej repasovaných turbodmychadel. Dále zprostředkujeme vysoce kvalitní a profesionální repasy Vašich řízení nebo turbodmychadel. Při repasování těchto dílů je velmi důležitá preciznost a technický postup, který spousta autoservisů nemá možnost dodržet. Proto jsme se rozhodli pro spolupráci s těmi nejlepšími v oboru, aby naši klienti vždy dostávali jen to nejlepší, jak je již u nás zvykem.

Repasování turbodmychadel Karlovy VaryProvádíme i spousty dalších služeb, které není třeba nějak detailně rozepisovat, pokud máte jakýkoliv problém s Vaším automobilem nebo třeba jen nějaké pochybnosti nebo dotazy, neváhajte nás kontaktovat.